Internetové seznamování

31. března 2011 v 15:31 | BadPrinceSS |  na téma týdne
téma týdne: Internetové seznamování
Takže s internetovým seznamováním mám dobré zkušenosti. Jednu kámošku(Andreu) znám přes Lidé.cz. No s tou se celkem bavim, ale moc často na net nechodí, takže se zas tak neznáme. A pak jsem se seznámila s další(Markétou) a to přes blog.cz.
Stala se jednou z mých nejlepších kámošek ;-). No a pak se znám ještě s jednou holkou(Ivčou) s tou se znám přes Skype a o té se trošku rozepíšu. Je to dívča se kterou se ve škole nikdo nebaví!!! A jediné kamarádky, které má tak jsou na internetu. Je to ještě horší, protože je..no...hysterická k kravin! Jako mám ji ráda ale tohle je její velké -(pro ní) třeba když se v něčem jen malinko nepohodnem tak začne šíleně vyšilovat že jí nesnmášim a že už se s ní chci bavit atd...
No a ještě jsem se přes net seznámila s jedním klukem(Jardou) přes Lidé.cz ve skupině Kladensko. No a zjistilo se že je ze stejného města jako já :-D no a teď...s ním chodim <3
No takže já s internetovím seznamováním mám jen DOBRÉ zkušenosti...ale třeba jedna kamarádka ze školy se taky seznámila s jedním klukem, kterej byl pro ní úplně dokonalí! Já jí říkala že asi neříká úplnou pravdu, ale ona mě neposlochala. No a pak mu dala kontak i ta mě a já jsem si zrovna s kámoškou volala přes Skype a ona upa zamilovaná říká že jí přišla od něj zpráva,,Jsi uplně dokonalá rád bych tě více poznal" a ani ne za minutka stejná zpráva přišla i mě!!!

No myslím že je 60% šance že narazíte na podvodníka či lháře. No takže být uzaveřená a absolutně tomu nevěřit není dobré, ale když se s někým seznámíte musíte být opatrní aby si z vás někdo nedělal srandu ;-)
WoW já se rozepsala a to jsem si myslela že nenapíšu ani řádek.
 


Komentáře

1 Humr BJ. Humr BJ. | Web | 31. března 2011 v 22:28 | Reagovat

Přesně moje řeč :P taky jsem kdysi měla kámošku přes net která hned vyšilovala :O

2 GraFikK-FikK GraFikK-FikK | Web | 1. dubna 2011 v 11:43 | Reagovat

pěkně si to napsala :) stejné názory :D
Píšeš pěkné články :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama